Yükleniyor..

Prefabrik Askeri Tesisler

Ayyıldız Prefabrik olarak bizler askeri tesisler üreterek güvenli yapılanmalarla da karşınıza çıkıyoruz. Ayyıldız prefabrik askeri tesisler son moda teknoloji ile imal edilerek onaylanan projeler kapsamında birebir sunulmaktadır. Prefabrik askeri tesislerin en önemli özellikleri ise modern teknoloji ve tam malzeme kullanımlı hızlı üretim, güvenli yapı teknolojisi, demonte sistemle uluslararası taşıma stadartlarında üretim, oldukça kolay kurulum, yüksek izolasyonlu yapısıdır. 
 
Sizlerden gelen talepler doğrultusunda Ayyıldız; askeri yapılar, askeri yönetim merkezi binası, askeri yatakhane binası, askeri yemekhane, askeri seminer salonu, askeri wc- duş vb. yapılar için de çözümler üreterek projeleri hayata aktarmaya devam ediyoruz.
 
Ülkelerin en önem verdikleri durumlardan birinin askeri olgular olduğunu hatırlarsak, tatbikat ya da acil durumlar için prefabrik askeri tesislerin kullanımı kolaylık sağlayacaktır. Tesislerimiz modern fabrika ön üretimi ve insan gücüyle kolay kurulum gücüne sahiptir.
 
Ayyıldız, sizler için kolay kurulumu olan ve sağlam askeri tesisler üretmeye her zaman hazırdır.
NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa

Otomotiv
K.S.S. 1819 Sk. No: 115 Turgutlu / Manisa

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner