Yükleniyor..

Yalıtımlı Konteyner

Teknolojinin hızla değişmesi ve gelişmesi ile birlikte ayak uydurmaya çalışarak sizler için hizmetlerimizin kalitesini yükseltiyoruz. en iyi üretim şekli ile karşınızda olan Ayyıldız Konteyner, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkararak talepleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Mükemmelin yakınında olmak ve ısı yalıtımı konusunda sizlere daha iyi hizmet sunacak barınma ihtiyaçlarınız için yalıtımlı konteyner modellerimiz ile daha sağlıklı bir yaşam alanını elde edebilirsiniz.
 
En büyük eksiklerden biri olarak bilinen yalıtım sorunu artık yok diyebiliriz. Ayyıldız Konteyner ailesi olarak kullanılan kaliteli malzemeler ile beraber daha sağlıklı ve daha koruyucu yapılanmalar gerçekleşiyor. İnşaat sektörünün gelişmesine bağlı olarak sizlerden gelen taleplerin bu yönde olması da ısı yalıtımı problemini ortadan kaldırdı. Bu da demektir ki, hangi hava şartlarını yaşarsanız yaşayın yalıtımlı konteynerler sayesinde konforlu bir yaşam alanı oluşturmanız artk mümükün! 
 
Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimiz için her dakika yeni bir şeyler üretmeye devam eden Ayyıldız ailesi olarak sizi mutlu etmeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. Artan dünya nüfusu ve bu nüfus içinde barınan Türkiye de zamanla artan barına ve sanayi yapıları ihtiyacına en çok yanıt verebilen yapılardan olan yalıtımlı konteynerler ısı ve ses açısından ekstralar dahilini bünyesinde taşımaktadır. Oldukça donanımlı ve güvenli yüksek izole malzemelerden üretilen içerideki ısıyı dışa iletmemesi ve dış mekandaki ısıyı da içeriye almaması gerekir. 
 
Konteynerlerdeki ısı yalıtımı ve ses yalıtımı ısıcam özelliğini gösteren sese karşıda yalıtımlı çift camlı ve pencere camları ile gerçekleşmektedir. 
 
En önemli etkenlerden biri ise konteynere ısı yalıtımı yapılırken bölgenin iklim koşulları olmalıdır. Farklı iki bölgelerdeki konteynerlerin ısı yalıtımı için düzenleme yapılması şarttır. Örneğin Karadeniz ile Akdeniz bölgesi arasındaki ısı farkları gözden kaçırılmamalıdır. Yalıtımlı bir konteyner üretmek ise amacımız, iç ve dış cephe kaplamalarında özellikle de çatı kaplamalarında ısı transferi ve ısının kaybının ne derecede olabileceğini bilmemiz gerekir. 
 
Yalıtımlı bir konteyner istiyorsak iç ve dış cephe kaplamalarında ısı transferi ve kaybı çok olabileceği için dikkatli davranmamızda yarar vardır. Konteyner üretiminde iç cephe kaplamalarında dansite oranları yüksek köpük eps malzemesiısı değerleri yüksek cam yünü ve taş yünü izocamlar kullanılmalıdır. Ayrıca osb ve lambri kaplamaları da buna ek yalıtım araçlarındandır. Dış cephe için sandviç panel kaplama üstü osb ve Amerikan siding kullanılabilir. 
 
Konteynerin bitiminden sınra ekstra bir şekilde tamir edilip onarılabilir ama su yalıtımında böyle bir şey için bazen çok geç olabilir. Eğer zemin yalıtımı yeterli değilse zeminden alınan su zemin alt şasesini deforme eder. Su, izocam malzemesinin en büyük düşmanıdır. İzocam lifli bir yapıya sahip olduğu için suyu emmesine rağmen havalandırılsa da kolay kolay suyu bünyesinde atamaz. 
 
Yapılan ısı yalıtımları TSE ve ISO standartlarının altında olmamalıdır. Hem ısı transferi sağlanmalı hem de estetik görünüm elde edilebilmelidir. 
 
Ayyıldız Konteyner ailesi olarak gelişen bünyemiz kapsamında sizlere daha temiz, kaliteli ve güvenilir yapılar üretmeye devam edeceğiz.
NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom Kemalpaşa
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir
+90 232 877 76 76

Showroom Kısıkköy
Kısıkköy Mah. 7708 Sokak No:71 Menderes / İzmir
+90 232 375 13 13

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa
+90 232 877 76 76
+90 232 375 13 13

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner