Yükleniyor..

WC - Güvenlik Panel Kabin

Ayyıldız kalitesi bir kez daha kendini göstererek wc- duş kabinleri ile ortaya çıkmaktadır. Sizlere sunacağı hizmetten büyük mutluluk duyan firmamız wc- duş kabinlerinde üretim adedine göre nakliye avantajının da sağlanması ile beraber kurulum alanında uzman ekiplerde montaj edilerek hazır bir şekilde teslimatı gerçekleştirilmektedir. 
 
Ayyıldız tuvalet kabinleri istenildiği sayıda alaturka, alafranga, engelli wc, pisuar ve duş kabini üretim sağlamaktadır. Bay ve bayan kabinleri de istenilen farklı  yönlerde giriş kapıları imal edilmektedir. 
 
Ayyıldız kabin yüksek kalitede hammadde ve malzeme kullanımıyla son moda iretim tesislerinde bant sistemiyle üretilmektedir. Kabinler uzun ömürlü olmakla birlikte hafif yapısıyla tercih edilerek başka alanlara kolay bir şekilde taşınması mümkündür.
 
Wc- duş kabinleri park ve bahçelerde, şantiye alanlarında, meydanlarda, fbrikalarda, turizm bölgelerinde Ayyıldız kalitesi ile güvenle kullanılmaktadır.
 
Ayyıldız wc- duş kabinlerinin bir özelliği de demonte özelliğini olmasıdır. Bu sayede başka illere ve ülkelere taşınma olanağı mümkündür. 
NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom Kemalpaşa
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir
+90 232 877 76 76

Showroom Kısıkköy
Kısıkköy Mah. 7708 Sokak No:71 Menderes / İzmir
+90 232 375 13 13

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa
+90 232 877 76 76
+90 232 375 13 13

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner