Yükleniyor..

Yemekhane Binaları

Prefabrik yapılar doğal afetlerin oluşumundan sonra daha çok tercih edilen hale gelmeye başladı. Özellikle herhangi bir yapı içerisinde olmayıp açık alanlarda çalışmak orunda olan kişiler için yemek ihtiyaçlarını karşılamak üzere prefabrik yemekhane seçeneği tercih edilmektedir. 
 
Gıda maddelerin hijyenine verilen önemi göz önüne alırsak yemek yenilen ve pişirilen alanın hijyenik olması önemli bir unsurdur. Bundan kaynaklı firmalar çalışanlarının yemek ihtiyaçlarını karşılamak adına belirlenen kişi sayısı  doğrultusunda prefabrik yemekhane siparişi vererek kolaylık yaratabilmek imkanına sahip olabilirler. Ufak ölçekli firmalar ortalama 50 kişinin sığabileceği yapıları sipariş ederken, daha büyük ölçekli firmalar özel siparişler ile 300- 400 gibi daha fazla kişinin yemek yemesini sağlayan yapıları tercih etmektedirler. Hijyenik koşullara önem veren firmalar prefabrik yemekhanelere ihtiyaç duymaktadırlar. 
 
Firmalar haricinde yemekhane adına gerekli il alanı bulunmayan okullarda, okulun yer aldığı alana öğrencilerin ve öğretmenlerin sağlıklı ve hijyenik koşullarda yemek yiyebilmek adına prefabrik yemekhaneleri tercih ederler. prefabrik yemekhane tercih edildiği takdirde öğretmen, öğrenci ve görevli sayısı kadar yemekhane alanı en kısa süre zarfı içerisinde oluşturulabilmekte ve hijyenik koşullarda yemek ihtiyaçları karşılanabilmektedir. 
NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom Kemalpaşa
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir
+90 232 877 76 76

Showroom Kısıkköy
Kısıkköy Mah. 7708 Sokak No:71 Menderes / İzmir
+90 232 375 13 13

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa
+90 232 877 76 76
+90 232 375 13 13

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner