Yükleniyor..

Demonte Konteyner

Konteynerlerin en büyük özelliği demonte ürünler olmasıdır. Böylelikle inşaat sektörünün vazgeçilmezleri olarak yer almıştır. Sabit bir çalışma alanınız yoksa ve sürekli yer değiştiriyorsanız sizlerde demonte konteyner konusunda bizlerden yardım alarak bilgilenebilirsiniz. Sökülüp takılabilir olması ürünlerin oldukça kullanışlı ve zahmetsiz olduğu konusunda dikkatleri çekmeyi başarıyor. Basit bir uğraş ile konteynerlerin taşınma işlemini çok daha kolay gerçekleştirebiliyorsunuz. Gittikçe yaygınlaşan kullanım alanı ile birlikte birbirinden farklı ürünler olarak karşımıza çıkan konteynerler ile büyük şirketler çalışanlarına hem kaliteli hem de daha iyi hizmet vererek çalışma ortamlarını eksiksiz bir hale getiriyor.
 
Özellikle şantiye alanlarında kullanılan bu yapılanmalar sayesinde şantiyenizde görsel açıdan güzel ve büyük bir yaşam alanı oluşturmanız mümkün. Kullanışlı yapısı ile gelişmiş bir ev düzeni yaratabilmek ve özellikle uzun süre aynı bölgede çalışanlar için demonte konteynerler tercih edilen ürünler arasındadır. Sektöre göre şekillenen bu ürünler için sitemizden de görsellerimize bakabilir ve bizimle irtibata geçerek fikir sahibi olmanız konusunda yardımcı oluyoruz.
 
Hayal gücünüzü zorlayın ve bir konteyner yaratın. Parçalara ayrılabilen ve istenildiğinde yeniden tasarlanıp kurulan her alana göre her boyutta kullanılabilen konteyner. Demonte konteynerleri seçmek için birçok nedeniniz bulunuyor. o nedenlerden bahsedek olursak;
 
Demonte konteynerler tekrar sökülüp takılabilir, yeniden tasarımı gerçekleştirilebilir. Demonte konteynerler söküldükten sonra kullanılmayacaksa istiflenerek bir yere kaldırılabilir. Bir diğer özelliği ise çok az bir alan kaplıyor olması. Demonte konteynerler kullanılan bağlayıcı vidaların ve somunları montajı oldukça kolaydır. 
 
Siz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Ayyıldız ailesi olarak kaliteli malzemelerimizle demonte konteynerleri üretmeyi ve sizin memnuniyetinizi zirvede tutmayı amaçlayarak en modern ve estetik yapıları sunuyoruz.
NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom Kemalpaşa
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir
+90 232 877 76 76

Showroom Kısıkköy
Kısıkköy Mah. 7708 Sokak No:71 Menderes / İzmir
+90 232 375 13 13

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa
+90 232 877 76 76
+90 232 375 13 13

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner