Yükleniyor..

Yatakhane Binaları

Ayyıldız Prefabrik güvencesi ile üretilen prefabrik yatakhanelerimiz özellikle şantiyede çalışan kişilerin hayatlarını rahatça sürdürebilmeleri için oldukça avantajlıdır. İşvereni de oldukça büyük sorumluluktan kurtaran prefabrik yatakhaneler ekonomik açıdan rahatlatıcı bir unsur olarak bilinmektedir. Ayrıca prefabrik yatakhaneler sadece şantiyelerde değil, öğrenci yurtlarında da kullanılmaktadır. 
 
Prefabrik yatakhanelerin ön üretimlerini Ayyıldız ailesi olarak gerçekleştirerek uzman ve başarılı kadromuz tarafından montajı yapılır. Prefabrik yatakhanelerde normal yatakhanelerde bulunması gereken her şey mevcuttur. Elektrik- su tesisatı, kapı pencere montajı, wc- duş üniteleri tamamlandıktan sonra teslimatı gerçekleşmektedir. 
 
İyi bir uykunun zorunlu olduğu bilinen bir gerçektir. Bu doğrultuda kişinin sağlıklı bir ortamda uyuması için, uyunulan mekanın ısı, ses, ışık konforlarının yeterli olması oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Prefabrik yatakhanelerde birden fazla kişinin uyuduğu da bilinen bir gerçekse konfor şartları daha da artmaktadır. Gelen talepler doğrultusunda projeler üreterek Ayyıldız Prefabrik'in uzman ve başarılı kadrosu her zaman yanınızda olacaktır.

porno izle

NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa

Otomotiv
K.S.S. 1819 Sk. No: 115 Turgutlu / Manisa

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner