Yükleniyor..

WC - Duş Konteyner

Tatil beldelerinde ve şantiye alanlarında daha çok tercih edilen ve değişik yaşam alanlarına destek veren wc- duş konteynerleri sayesinde Ayyıldız kalitesiyle ihtiyaçlarınızı giderebilir ve kişisel bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çalışma saatleri uzun süren alanlarda barınma hariç kişisel ihtiyaçlarda ön planda oluyor. İşte bu noktada kaliteli ve estetik olan wc ve duş konteynerlerimizi tercih ederek personelinizi ve müşterilerinizi memnun edecek alanlar yaratabilirsiniz.
 
Wc ve duş konteyner üretiminde ve satışında sektörün zirve isimlerinden biri olarak sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Sizlere iç tasarımdan tesisat işlemlerine kadar tüm detaylar ile ilgileniyor ve kusursuz bir alan yaratıyoruz.
 
Sizlerden gelen talepler doğrultusunda tuvalet sayısı arttırabilmekte olup standart ölçülerimizde 2 kişilk ya da 3 kişilik olarak tasarlanıyor. Toplu yaşam alanlarının olmazsa olmazlarından tuvalet ve banyo en mükemmel şekilde dizayn edilerek sizlere sunuluyor. Ayyıldız Konteyner kalitesi ile sizlere sunulan farklı yaşam alanları hakkında bilgi sahibi olmanız için sitemizde bulunan ve düzenli şekilde güncellenen görseller ile fikir edinebilirsiniz.
 
2'li 3'lü veya daha fazla kapasitede wc- duş konteyneri üretimi yapılabilmektedir. Ayyıldız Konteyner olarak toplu yaşam alanlarının vazgeçilmez ihtiyacı olan wc- duş konteyneri üretiminde kaliteli malzeme kullanırken bir yandan da sizleri memnun etmek ve aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmak için müşteri temsilcilerimizle bire bir iletişim kurmanızı sağlıyoruz.
NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom Kemalpaşa
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir
+90 232 877 76 76

Showroom Kısıkköy
Kısıkköy Mah. 7708 Sokak No:71 Menderes / İzmir
+90 232 375 13 13

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa
+90 232 877 76 76
+90 232 375 13 13

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner