Yükleniyor..

Prefabrik Eğitim Binaları

Binlerce çocuğumuzun eğitim hayatını sürdürdüğü binalar için ilk güvenilir özellik yapı güvenliğinin olmasıdır. Eğitimlerini güvenli ortamda alabilmek her çocuğun hakkıdır. 
 
Ayyıldız prefabrik eğitim binaları en modern teknoloji sistemi kullanılarak uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde üretilmektedir. Ön üretimleriteknolojik bant sistemiyle eksiksiz ve yüksek kaliteli malzeme kullanımıyla demonte yapılan Ayyıldız eğitim binaları kurulacak alana sevk edilerek uzman montaj ekiplerince tek ya da çift katlı oalrak üretimi sağlanmaktadır. Gelen talepler doğrultusunda da genişliğine göre eğitim binası imkanları sunulmaktadır.
 
Çeşitli bölgelerde birçok sayıda prefabrik okul projesini geçirerek dört mevsim kullanımı olan prefabrik eğitim binaları ergonomik özelliği ve ekonomşk fiyatlarıyla eğitim ve öğretime hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Ayyıldız prefabrik olarak size sunacak avantajlarımız ise kolay yükleme ve kısa sürede hızlı kurulum, derslik ihtiyaçlarına göre özel tasarımlar üretmek, yüksek teknoloji ile kalite kontrol sistemli üretim, ekonomik kaynakların da verimli kullanımı olacaktır. Size daha sağlıklı bilgi verebilmek için bizleri arayarak müşteri temsilcimizle iritbata geçebilirsiniz.
NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom Kemalpaşa
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir
+90 232 877 76 76

Showroom Kısıkköy
Kısıkköy Mah. 7708 Sokak No:71 Menderes / İzmir
+90 232 375 13 13

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa
+90 232 877 76 76
+90 232 375 13 13

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner