Yükleniyor..

Çelik Ev Modelleri

ISO 9001 ve 2000 ile TSEK kalite güvencesiyle üretim yapan Ayyıldız çelik yapılar fabrika koşullarında standartlara uygun ölçüde üretilmektedir.Ürettiğimiz çelik yapılar mimari açıdan güzel, estetik dokusuyla dikkat çekici ve proje açısından da oldukça kullanışlıdır. Satın alınan evler kurulum alanında bizim tarafımızdan uzman montaj ekibimizle hazır hale gelmektedir.  Çelik evler birinci derece deprem koşulları dikkate alınarak imal edilmektedir. İlk amacımız sizin can güveliğinizi sağlayacak yapılar üretmektir. Müşterinin hazırladığı su basmanı üzerine bina montajı yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz dilerseniz su basman betonu da biz atabiliyoruz.
 
Çelik Ev Modelleri 
 
Çelik Karkaslı Prefabrik: Son dönemlerde konut ihtiyacının artması ile beraber fiyatlar da oldukça yükselmiştir. Milyonlarca insanın barınma ihtiyacından kaynaklı kısıtlı bütçesi olan insanlar farklı arayışlara girmiş ve alternatifler üretmişlerdir. Bu alternatiflerden biri de çelik yapılanmalar olmuştur. Çelik karkaslı yapılar temel özellikleri arasında hızlı üretilmeleri, müstakil olmaları, güvenli olmaları ve ekonomik fiyat avantajları beraberinde getirmiştir. 
 
Çelik Konstrüksiyon Evler: Bu tarz evler çelik kolon ve kirişlerle bezenmiştir. Bu tarz evlerin taşıyıcı kısmı çeliktir. Çelik konstrüksiyon yapılar çoğunlukla çelik fabrika binaları, çelik sanayi yapıları, uçak hangarları gibi yerlerde kullanılmaktadır. 
 
Çelik konstrüksiyon yapının avantajlari ise hafif olması ve depreme dayanıklı olmasıdır. İmalatı ve montajı ile daha hızlı sürede kurulumu sağlanır. Bu yapıların bir özelliği de demonte özelliğinin bulunmasıdır. Çelik %100 geri dönüştürülebilir ve bu işlem ne kadar yapılsa bile özelliğini kaybetmez. 
 
Çelik yapılar betonarme yapılara nazaran daha ekonomiktir.
NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom Kemalpaşa
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir
+90 232 877 76 76

Showroom Kısıkköy
Kısıkköy Mah. 7708 Sokak No:71 Menderes / İzmir
+90 232 375 13 13

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa
+90 232 877 76 76
+90 232 375 13 13

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner