Yükleniyor..

Sosyal Tesis Binaları

Son zamanların en çok tercih edilen prefabrik binalarından biri de sosyal tesis binalarından biri oldu. Prefabrik sosyal tesis yapıları restauranttan otele, pansiyondan spor tesislerine kadar bir çok alanda güvenle kullanılmaktadır. 
 
Kısa sürede eksiksiz ve yüksek kalitede ön üretimleri gerçekleştirilen prefabrik sosyal tesisler başarılı ve uzman kadromuzla kısa bir zaman içinde kurulum yapılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. 
 
Ayyıldız ailesi prefabrik sosyal tesis yapıları ile kaliteli ve en önemlisi ekonomik uzun ömürlü yapısıyla büyük avantajlara kucak açmaktadır. Prefabrik sosyal yapılarımızın elektrik ve su tesisatı, panel kapıları, ısıcamlı pvc pencereleri, elektrik ve su armatürleri, yüksek izolasyonlu duvarları, iç bölmeleri ile kullanıma hazır bir halde teslim edilmektedir. Prefabrik sosyal tesis binalarımız tek veya çift katlı olarak istenilen ölçülerde üretilip, yalıpan, siding, ahşap gibi farklı uygulamalara imkan sunmaktadır.
 
Estetiği, ergonomik özelliği ve en önemlisi ekonomik olanaklarıyla sizler için çözümler üreten Ayyıldız Prefabrik güvenli ve uzun ömürlü çalışmaları ile sizlere yüksek kalite ve minimum sürede hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.
NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM !

Konteyner ve Prefabrik hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın sizi arayalım.

İletişim Bilgilerimiz

Showroom Kemalpaşa
İzmir, Ankara Asfaltı Üzeri 20.Km Kemalpaşa / İzmir
+90 232 877 76 76

Showroom Kısıkköy
Kısıkköy Mah. 7708 Sokak No:71 Menderes / İzmir
+90 232 375 13 13

Fabrika
Çepnibektaş Mah. Çepnibektaş Sokak No:1 Turgutlu / Manisa
+90 232 877 76 76
+90 232 375 13 13

BENZER PAYLAŞIMLAR

prefabrik & konteyner